Eredmény: 1 - 10 (21) összesen

Téma: Lara Croft - Tomb Raider

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Történész laci92 logója
    Csatlakozott
    15-10-16
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    36
    Gamer ID-k

    Steam ID: laci92

    Alapbeállítás

    Én nagyon örülök Alicia Vikandernek, szerintem nagyon tehetséges színésznő. Nálam elsősorban a forgatókönyvön és a rendezőn fog múlni a dolog...

  2. #2
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Én még nem hallottam róla, de csupa jókat olvasni Aliciáról, úgyhogy feltettem a listámra az Ex Machinát. Én is inkább a forgatókönyv miatt aggódom, meglátjuk, mi sül ki belőle.

  3. #3
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Én egy filmjét se láttam még, de állítólag tényleg tehetséges színésznő. Látom a tekintetében Larát, szerintem korrektül meg fogja formálni a karakterét - de tényleg a legfontosabb dolog a forgatókönyv, a film 50%-a múlik rajta kb.

  4. #4

    Alapbeállítás

    Nekem csak egy bajom van ezzel a döntéssel. Hiába nagyon jó színésznő Vikander (az Ex Machinában, és az U.N.C.L.E.-ban is nagyot alakított, bár az utóbbi azért nem volt nehéz szerep) és felel meg az arca is a szerepre, túlságosan törékeny. Még ha a reboot Larát veszik is alapul, akkor is furcsán veszi ki magát egy ennyire csajos, törékeny lány, mint akcióhős. A játékán biztos nem fog múlni a siker, de az alkata ad okot aggodalomra. Persze ha a sztori jó lesz, annyira nagy gondot talán nem jelent a dolog, de remélem azért pakol magára pár kiló izmot a forgatás kezdetéig.

  5. #5
    Történész kistaki112 logója
    Csatlakozott
    15-12-13
    Hely
    Balkány
    Üzenetek
    81
    Gamer ID-k

    Gamertag: kistaki114 Steam ID: kistaki112

    Alapbeállítás

    Egyet értek az előttem szólóval.

  6. #6
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Gondoltam megismerkedek akkor a színésznővel és megnézem az Ex Machinát tőle, arról már amúgy is sok jót hallottam. A filmről majd egy másik topicban fogok kicsit bővebben írni, de amúgy az átlaghoz képest nagyon jó, egyszer bőven meg lehet nézni, sőt, még jobb társasággal, mert utána lehet egy jót beszélgetni róla! Szerintem semmi gond nincs Alicia színészi képességeivel, engem meggyőzött, szerintem (már amennyire egy filmből meg lehet állapítani) jó Lara lesz belőle. Viszont egyet kell értsek lacival és Matieval, javarészt a forgatókönyv fogja majd nálam is eldönteni a dolgokat. A rendezőt nem ismerem, róla nem tudok nyilatkozni.
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-05-16 18:42

  7. #7

    Alapbeállítás

    Megérkeztek az első képek Aliciával ( http://tombraiders.hu/news/movienews...licia-vikander ). Nekem tetszik, remélem, nem szúrják el a témát. Angelina (szerintem) kitűnő választás volt korábban, ebben a lányban pedig tudok reménykedni. Meglátjuk.

  8. #8
    Adminisztrátor Thak logója
    Csatlakozott
    13-03-05
    Hely
    Budapest
    Üzenetek
    162

    Alapbeállítás

    Azért comb és törzsizomzat terén kigyúrhatta volna magát némileg...

  9. #9
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Zsolt_72 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megérkeztek az első képek Aliciával ( http://tombraiders.hu/news/movienews...licia-vikander ). Nekem tetszik, remélem, nem szúrják el a témát. Angelina (szerintem) kitűnő választás volt korábban, ebben a lányban pedig tudok reménykedni. Meglátjuk.
    Én is reménykedek benne. Nem mondom, hogy annyira nagyon várom a filmet, mert van némi fenntartásom, de szerintem is jó választás volt Alícia a szerepre. Bár tényleg lehetne kicsit izmosabb is, ahogy Thak írta. Mindenesetre a képek alapján ígéretes a film... persze azok csak képek.

    Idézet OSZRichard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát lehet, hogy meg fog erősödni egy kicsit, mert hogy gyereket vár.
    Véletlenül nem Camillával keverted össze?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2017-02-16 23:03

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •