Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (74) összesen

Téma: Technikai problémák

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet little miss sunshine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szégyen, nem szégyen, de sajnos számomra mindig is nagy rejtély volt ez futni fog-e, vagy nem dolog (és még én nevezem magam gamernek...), ezért a biztonság kedvéért kikérem a véleményeteket, nehogy meglepetés érjen

    - Win 8.1 (64 bites) operációs rendszerem van
    - processzorom: intel core i3-2120 (3.30 GHz)
    - RAM: 8 GB
    - pár héttel ezelőtt lett frissítve a garikus kártya, bár nem én választottam (vajon miért nem?) AMD Radeon HD 7700 series
    Szia!

    Nem szégyen, mert sokaknál felmerülő kérdés ez Ahogy nézem a minimumod megvan, szóval elméletileg semmi akadálya annak, hogy játszhass majd vele.

  2. #2

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gyors választ, ennek igazán örülök!

  3. #3
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nem kell itt feltétlen gtx 970 meg 960 as geforce . Jó persze aki 1600*1200 ba akar full hd én csili vilin, az nyilván kapja össze magát. De mi öreg motoros TR fanok, úgy gondolom kibírjuk csili vili nélkül. Én legalábbis nagyon bízok benne,

  4. #4
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Nah megvettem én is, de már az elején elpattan az agyam ettől a szájon ................................stb stb steamtől. Ez mindent fél napig telepít???Fiókot megcsináltam, de már vagy 3 órája nyekeregeteti a 2. ik lemezt? Help, kérem szépen valaki.

  5. #5
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nah megvettem én is, de már az elején elpattan az agyam ettől a szájon ................................stb stb steamtől. Ez mindent fél napig telepít???Fiókot megcsináltam, de már vagy 3 órája nyekeregeteti a 2. ik lemezt? Help, kérem szépen valaki.
    Nekem eddig sose volt ilyen gondom. Érdekes... esetleg megpróbálhatod úgy telepíteni, hogy lemez nélkül és csak a kódot adod meg. Lehet sérült a lemez vagy valami hasonló.
    A kódot úgy tudod megadni, hogy belépsz a felső résznél a Gamesbe és ott Activate product on Steam és tovább klikkelsz. Remélem jó lesz

  6. #6
    Felfedező Mephizto12 logója
    Csatlakozott
    12-08-06
    Hely
    Kecskemét
    Üzenetek
    180

    Alapbeállítás

    Lemezről, neked mennyi idő volt mire feltelepült? MOndjuk azt kicsit, bosszantónak találom, ha másképp akarom telepíteni, akkor várjak 5 órát mire letölti.....

  7. #7
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Mephizto12 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lemezről, neked mennyi idő volt mire feltelepült? MOndjuk azt kicsit, bosszantónak találom, ha másképp akarom telepíteni, akkor várjak 5 órát mire letölti.....
    Nekem nem lemezről ment, úgyhogy nem tudom.
    Igen, megértelek :/ 5 óra az nagyon sok. Nem egyszer lemezről telepítettem, de sose volt ennyi idő. Még akkor se, ha terhelt volt a szerver.

  8. #8

    Alapbeállítás

    Kedves Fórumozók,

    Azért fordultam hozzátok mert egy érdekes módon nem férek hozzá a Rise of the Tomb Raider Endurance módjának a multiplayeres verziójához.
    Az Endurance mód le van töltve, van Xbox Live Gold előfizetésem is, viszont amikor kijelölöm a játékban, hogy Multi player, aztán Continue, a játék azt kéri hogy fizessek elő Xbox Live Gold tagságra, pedig van!

    Xbox one konzolom van, próbáltam a konzolon újra bejelentkezni a Gold-ba, a Goldon keresztül letöltött játékok is működnek.
    Nem értem, hogy miért kér a TR hogy újra fizessek.
    Mit csinálok rosszul? Hol kéne meg a Gold tagságba belépni hogy el tudjam indítani a multiplayert?

    Valaki találkozott már ezzel a problémával?

    Köszönöm szépen!

  9. #9
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet pvica0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Fórumozók,

    Azért fordultam hozzátok mert egy érdekes módon nem férek hozzá a Rise of the Tomb Raider Endurance módjának a multiplayeres verziójához.
    Az Endurance mód le van töltve, van Xbox Live Gold előfizetésem is, viszont amikor kijelölöm a játékban, hogy Multi player, aztán Continue, a játék azt kéri hogy fizessek elő Xbox Live Gold tagságra, pedig van!

    Xbox one konzolom van, próbáltam a konzolon újra bejelentkezni a Gold-ba, a Goldon keresztül letöltött játékok is működnek.
    Nem értem, hogy miért kér a TR hogy újra fizessek.
    Mit csinálok rosszul? Hol kéne meg a Gold tagságba belépni hogy el tudjam indítani a multiplayert?

    Valaki találkozott már ezzel a problémával?

    Köszönöm szépen!
    Szia pvica0!

    Megmondom az igazat, nem tudom, mert elvileg flottul kellene működnie. Esetleg ha megírnád ezt a support-nak, hátha a hiba az ő rendszerükben van, és ki tudnák javítani?
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-12-04 18:07

  10. #10

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Lenne egy aprócska történetem...szóval ez nem egy technikai probléma.

    Van egy (lassan a középkategória legalja...inkább már az alsó kategória) laptopom, ami a processzorától eltekintve, erős. Legalábbis, az én ízlésemnek. (Már nem teljesen az, van néhány játék, amit a szerencsétlenem nem tud futtatni...)
    Szóval, valahol május környékén beruháztam erre a TR -re. Nos, a játék médium beállítással kellene hogy fusson, némi akadással a nagyobb területeken, illetve ha túl sok minden történik egyszerre.
    Probléma 1. :
    akkoriban csak 4Gb RAM volt a gépben, így nagyon nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, így a lehető legalacsonyabb beállításokkal játszottam. Mivel sokszor idegesítően is szaggatott (nem akart frissíteni sem a steam) letöröltem.

    Probléma 2.: Valahol augusztus környékén vettem bele 2 Gb plusz RAM- ot, érezhetően javult a játék. Alacsony beállítással, kijátszottam, bár néhány helyen a fejem vertem a falba, mert szaggatott.
    (( Később vettem észre, hogy ha bővítem a RAM -ot akkor a gép automatikusan lefoglal 1,5 Gb -t a videokártyának, aminek külön örülök, mert a GTA 5 alacsony beállításról átugrott normálra, bár még mindig csak ablakos módban tudom futtatni...ami annyira nem is baj. ))

    Probléma 3. :
    Tegnap elővettem a játékot, és frissítettem. (tervezek beruházni a Blood ties DLC-re ) Elkezdtem játszadozni a beállításokkal... és találtam egy csúszkát. (valamilyen felbontás a neve, és nem a képméretre vonatkozóan. Ez a csúszka el tudja pixelesíteni a képet. Médium beállításon voltam, teljes képernyőn. Addig -addig játszottam a csúszkával, amíg még szép volt a felbontás is, de kevésbé veszi igénybe a gépet. Láss csodát, most van egy szuperül futó játékom, annak ellenére, hogy a procim, nagyon nem ennek a játéknak való.

    Ki érti ezt?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •