Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1

    Alapbeállítás

    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy mielőtt kijött a 7-es patch, tökéletesen működött a fordítás.
    Majd természetesen a patch után kellett a frissített fordítás, így feltelepítettem azt is a leírt módon.
    Előző verzióra nem volt visszaállítva a Tomb Raider. Egyszerűen töröltem a régi, már nem működő
    fordítást. Megcsináltam a fájlellenőrzést, és felraktam a frissített, új fordítást. Ezután azt tapasztaltam,
    hogy bár a játék összes szövege ismét magyar, a Lara által játék közben mondott narratívák nem jelennek
    meg. Nem tudom, hogy esetleg nálam lehet-e a hiba, és telepítsem újra az egész játékot (bár egy próbát megér),
    vagy a magyarításban van még valami hiba. Ha igen, akkor jelzem, hogy valami nem jó , ha nem akkor
    vegyétek tárgytalannak az írásom. Ha esetleg tudtok valami megoldást a problémára, szívesen fogadom.

    Köszönettel,
    ThotTee

    <ui: a játék újratelepítése megoldotta a problémát. ha valaki ugyanígy járna, akkor ez egy járható út.>
    Utoljára módosítva: thottee által : 2016-07-18 00:33

  2. #2

    Alapbeállítás

    Hát próbáld meg inkább azt, amit tőlünk lehet letölteni, az a legújabb verzió: http://tombraiders.hu/index.php?opti...1480&Itemid=13

  3. #3

    Alapbeállítás

    Sziasztok
    Lenne egy olyan problémám hogy eredeti steames verzióm van 1.0 668.1_64-es.Leszedtem hozzá az 1.1-es magyarítást de azzal se müködik,hiába állítom át franciára marad francia.Addig müködött ameddig nem jött patch még az első magyarítással de azóta nem hajlandó müködni.

  4. #4
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Magyarítás telepítése után, tiszta bug lett az egész játék! Amikor megtalálok egy ereklyét, nem tudok viszalépni a játékba, csak nagyítani, meg forgatni tudom. ALT+F4 segít csak ilyenkor! Ti is találkoztatok ezzel a problémával? Esetleg valami megoldás rá?

  5. #5
    Kezdő
    Csatlakozott
    16-09-16
    Hely
    Andornaktálya
    Üzenetek
    7
    Gamer ID-k

    Steam ID: deanwin9013

    Alapbeállítás

    Idézet Hanzo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Magyarítás telepítése után, tiszta bug lett az egész játék! Amikor megtalálok egy ereklyét, nem tudok viszalépni a játékba, csak nagyítani, meg forgatni tudom. ALT+F4 segít csak ilyenkor! Ti is találkoztatok ezzel a problémával? Esetleg valami megoldás rá?
    OKÉ. Tehát a helyzet a következő. Az 1.0 -ás magyarítással, van felirat az alapjátékban, a párbeszédekhez, viszont BUG -os! Az 1.01 -el, nincs bug, viszont felirat sem. A DLC -k alatt tökéletes! WTF?

  6. #6

    Alapbeállítás

    Nekem is az lenne a problémám hogy megvettem a Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration -t és amikor felrakom a magyarítást akkor még a játékot sem engedi elindítani. Amikor letörlöm a magyarítást olyankor működik minden rendesen. Azt szeretném megkérdezni hogy van-e valami módja annak hogy működjön a fordítás?
    Oké megvan csak vissza olvastam az előző hozzászólásokat sry.
    Azért köszi a segítséget
    Utoljára módosítva: Laci által : 2016-10-28 04:19 Oka: figyelmetlenség

  7. #7

    Alapbeállítás

    Helló!
    Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudom visszaállítani az eredeti build verziót, hogy ismét működjön a magyarosítás?

  8. #8
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet szabi38 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!
    Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudom visszaállítani az eredeti build verziót, hogy ismét működjön a magyarosítás?
    Szia!

    Először szedd le a magyarítást a játékmappában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" fájl segítségével, majd a Steam kliensen keresztül a könyvtárban a Rise of the Tomb Raiderre egy jobb klikkel kattintva nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzésével validáld a játékot. Lépj vissza az előző verzióra (668.1), jobb klikk a Rise-ra a könyvtárban - Tulajdonságok - Béta fülön, ezt kiválasztva. Ezután már csak annyit kell tenni, hogy újra telepíted az 1.01-es verziójú magyarítást.

    Ha valami gond van, szólj! További jó játékot kívánunk!
    Utoljára módosítva: drlecter által : 2016-11-05 18:45

  9. #9

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Szeretnék érdeklődni, hogy legújabb, 753.2_64 verzióhoz mikor lesz magyarítás? A jelenlegi magyarítással nem indul el a játék, hibával kidob. Magyarítás nélkül működik.Képkivágás.JPG

  10. #10

    Alapbeállítás

    Tesztelés alatt van, már hamarossan érkezik

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •