Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (220) összesen

Téma: Rise of the Tomb Raider magyarítás (PC)

Hibrid nézet

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
  1. #1
    Kezdő
    Csatlakozott
    17-01-21
    Hely
    Szekszárd
    Üzenetek
    3

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Mikorra várható a magyarítás javítása a frissített rise of the tomb raider-re? Illetve ezt a visszaállítás dolgot hogyan lehetne megcsinálni? Csak mentésből?

  2. #2
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia Fruzsi!

    Reméljük minél hamarabb, addig is leírom az átmeneti megoldást. Először szedd le a magyarítást a játékmappában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" fájl segítségével, majd a Steam kliensen keresztül a könyvtárban a Rise of the Tomb Raiderre egy jobb klikkel kattintva nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön a Játékfájlok épségének ellenőrzésével validáld a játékot (ez leellenőrzi a fájlokat, ha hiányzik valami, akkor újra letölti). Lépj vissza az előző verzióra: jobb klikk a Rise-ra a könyvtárban - Tulajdonságok - Béta fülön, válaszd ki a 753.2-t. Ezután már csak annyit kell tenned, hogy újra telepíted a magyarítást.

    Remélem, így már menni fog, ha valahol elakadsz, írj bátran! További jó játékot!

  3. #3

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Telepítő indulás előtti NSIS hibára tudtok valami megoldást? Köszi!

  4. #4
    Az utolsó felfedező drlecter logója
    Csatlakozott
    13-11-01
    Üzenetek
    860
    Blog bejegyzések
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Crampus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Telepítő indulás előtti NSIS hibára tudtok valami megoldást? Köszi!
    Szia!

    Próbáld ki ezeket, remélem megoldódik!

  5. #5

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy mitöl lehet az hogy leszedtem a Rise of Tomb raider magyarosítást és sehogy nem tudom feltelepíteni, mert egyfolytában NSIS Error-t ír. Próbáltam rendszergazdaként, próbáltamúgy hogy a játék főkönyvtárába másoltam és ott inditottam el, de sehogy nem jó.
    Utoljára módosítva: Johnsziva által : 2019-02-16 17:36

  6. #6
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Szia!

    Korábban mással is előfordult, Syzchmenev leírta a megoldást, remélem, segít:

    Idézet Syzchmenev eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Először is köszönöm a magyarítást.Az NSIS hibába én is belefutottam,ennek a legegyszerűbb megoldása hogy meg kell nyitni a "Parancssort" a Start menüből,utána be kell húzni a telepítőfájlt magába a programba és ütni kell egy szóközt,utána pedig ezt kell beírni /NCRC.Aztán ENTER és indul a telepítő.

  7. #7

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Érdeklődnék!Frissített a steam, melynek következtében a a magyarításom és sok más dolog eltünt a játékból. Valóban így van, avagy nálam lehet valami hiba?Próbálétam felrakni a 1.03-as magyarítát, de akkor el sem indul a játék.TÖrlöm, akkor indul...Konkrétan újra kelett kezdenem, mert eltünt eszközöm (dobóhorog) a frissítés végett.A felirat is elttünt még az angol is...Köszönöm, ha válaszoltok, a steam vagy én rontottam valamit..)))

  8. #8

    Alapbeállítás

    Gábor!
    Neked is azt tudom javasolni, töröld a játékot, a magyarítást, és töltsd le, telepítsd újra a Rise-t, és utána a magyarítást. Valami összeakadt nálad is.
    Ha úgy sem megy, szólj

  9. #9

    Alapbeállítás

    Leellenőriztem, magyarítás uninstall, játék töröl újra letölt, magyarítás újra felrak, a probléma ugyanaz

  10. #10
    Az utolsó felfedező Matie logója
    Csatlakozott
    11-09-17
    Hely
    Lara's Home
    Üzenetek
    898
    Gamer ID-k

    Steam ID: anapenka

    Alapbeállítás

    Ez akkor fordul elő, ha nem megfelelő a verzió, vagy valamelyik fájl nincs rendben. Az újabb, V1.01-es verziószámú magyarítást raktad fel? Először töröld a magyarítást, majd csak ezután futtasd az ellenőrzést, ami visszaállítja az esetlegesen hibás fájlokat, majd telepítsd a V1.01-es verziószámú magyarítást.

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •